Prodáme za Vás

Novinky

Nespíme (28. 7. 2016)

I když jsou prázdniny a vypadá to, že se nic neděje, opak je pravdou. Uplynulé měsíce jsme stavěli regálové systémy, a podařilo se nám tak výrazně navýšit skladovou kapacitu. Vylepšili jsme rovněž prostor příjmu a kanceláře.

Pro zákazníky budeme mít velmi brzy novinu! Všichni se dočkáme nového interního systému pro objednávky a skladování. Budete tak mít Vaše věci ještě více pod drobnohledem.

Nejčastěji prodáváme předměty fyzickým osobám a malým firmám, byli jsme proto mile překvapeni, když u nás v červenci nakoupili majitelé zámku a také pracovníci Západočeského muzea.

Užívejte sluníčka a nezapomínejte, že je třeba nepotřebné věci prodávat i o prázdninách.

Jindřich Kuča, zakladatel projektu PZV

Jarní úklid (1. 3. 2016)

I když zima ještě asi neřekla poslední slovo a možná se dočkáme nějaké té sněhové nadílky, jaro netrpělivě klepe na dveře. Příroda se probouzí, noci se krátí a hospodyňky se začínají bát, co všechno se jim doma za ty mrazivé měsíce nakupilo. Jarní úklid však nikdy neměl takový potenciál!

Proč? Protože jsme tady my, vždy připravený tým ProdámezaVás.cz, abychom vám pomohli. Někteří z vás jistě ani netuší, jaké poklady vaše domácnosti skrývají: proto se nám nebojte ozvat. Společně vymyslíme, jak naložit s věcmi, které se vám zdají nepotřebné.

Staré věci nutně nejsou na odpis (16. 2. 2016)

Povaluje se vám doma ve skříni starý počítač, na němž jste vy nebo vaše děti pařili Prince či NHL93? Myslíte si, že už nemá žádnou hodnotu, a tak se na něj někde v koutě práší? To se ale šeredně mýlíte!

Třebaže jde doba neustále kupředu a namísto starších modelů přicházejí výkonnější stanice, notebooky atd., divili byste se, kolik lidí má o podobné věci zájem. Jako důkaz může posloužit paměťový modul DDR2 2x2 GB Patriot 800 Mhz, který jsme u nás prodali za 800 Kč.

Za stařičkou 64 MB nVidii též utržíte nějakou tu stokorunu, o zdrojích či základových deskách nemluvě. Ozvěte se nám, my se postaráme o svoz, počítač pročistíme, vymažeme data, a pokud to bude nutné, přeinstalujeme Windows; na vás je ovšem stále to nejdůležitější – udělat první krok.

My, charita a kultura (11. 1. 2016)

S hřejivým pocitem a pokorou můžeme konstatovat, že rok 2015 pro nás nebyl úspěšný jen z hlediska firemního, nýbrž i z hlediska morálního. Organizaci Lékaři bez hranic jsme totiž od dubna do listopadu přispěli částkou 11 650 Kč.

A proč to vlastně děláme? Odpověď je vskutku prostá: cítíme společenskou povinnost. Jsme si vědomi skutečnosti, že nikdo z nás si nevybírá, kdy a kde se narodí; nikdo z nás nemůže plně rozhodnout, jaké události jej v životě potkají. Spekulovat v hospodě u piva, to svede každý. My chceme být jiní, chceme jít příkladem.

K tomu všemu jsme částkou 7 000 Kč přispěli ke vzniku debutového CD originálního hudebního projektu Glajstr Duo, neboť věříme, že kultura musí být rozmanitá a musí dýchat.

Nebuďte lhostejní, přátelé!

Je to za námi! (3. 1. 2016)

Co, ptáte se? No přece Vánoce! Jak jste si je užili? Odpočinuli jste si dostatečně od školy či práce? Přiznejte se, kolik kilogramů jste přibrali? A co dárky? Spokojenost? Dostal každý z Vás to, co si přál? Pevně doufáme, že ano.

V následujících dnech přichází ty nejvhodnější chvíle na prodej starých věcí, jejichž místo po Vánocích zaujaly věci nové; potřebujete se zbavit starého telefonu? starého notebooku? starého snowboardu? Pomůžeme Vám prodat cokoliv.

Jsme taktéž připraveni prodat za Vás i nevhodné vánoční dárky. Jsme tady pro Vás!

24. 11. 2015

Všudypřítomné dekorace, nespočet reklam a první sníh nás informují o tom, že se blíží čas Vánoc. Svátky klidu, míru a rodinné pohody, pro mnohé však také stresující období spojené se sháněním dárků na poslední chvíli a nesnesitelnými frontami v supermarketech.

Pakliže byste svým blízkým rádi připravili nezapomenutelné zážitky, ale tíží Vás nepříznivá finanční situace, můžete zapřemýšlet, zdali v domácnosti nemáte nepotřebné věci, pro které už nemáte využití a které by se daly zpeněžit.

Zrovna tak si můžete prohlédnout předměty vystavené v našich aukcích, třeba mezi nimi naleznete ten správný vánoční dar, jenž někomu udělá radost. O hladký a bezstarostný průběh se nemusíte bát.

Myslíme prostě na všechno, jsme tu pro Vás!

5. 11. 2015

Teď už nás z ulice jen tak nepřehlédnete! 5. 11. jsme oficiálně otevřeli naši prodejnu na Vinicích a rádi se tam s Vámi potkáme.

Nová prodejna otevřena

Správný šéf přiloží ruku k dílu!